Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëCapital FederalBuenos Aires: C1427
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Buenos Aires, Capital Federal: C1427

C1427

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Buenos Aires, Capital Federal
Qytet :Buenos Aires
Rajon 1 :Capital Federal
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :C1427

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-C
gjerësi :-34.61178
gjatësi :-58.41731
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Buenos Aires, Capital Federal është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip C1427.

Të tjerët u kërkohet në
Buenos Aires, Capital Federal,C1427 ©2014 kodin postar Query