Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëTucumánLa Queseria: T4137
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

La Queseria, Tucumán: T4137

T4137

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :La Queseria, Tucumán
Qytet :La Queseria
Rajon 1 :Tucumán
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :T4137

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-T
gjerësi :-26.73788
gjatësi :-65.68448
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

La Queseria, Tucumán është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip T4137.

Të tjerët u kërkohet në
La Queseria, Tucumán,T4137 ©2014 kodin postar Query