Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëTucumánColalao del Valle: T4141
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Colalao del Valle, Tucumán: T4141

T4141

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Colalao del Valle, Tucumán
Qytet :Colalao del Valle
Rajon 1 :Tucumán
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :T4141

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-T
gjerësi :-26.36667
gjatësi :-65.93333
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Colalao del Valle, Tucumán është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip T4141.

Të tjerët u kërkohet në
Colalao del Valle, Tucumán,T4141 ©2014 kodin postar Query