Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëSaltaPuerta de La Paya: A4417
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Puerta de La Paya, Salta: A4417

A4417

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Puerta de La Paya, Salta
Qytet :Puerta de La Paya
Rajon 1 :Salta
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :A4417

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-A
gjerësi :-24.97604
gjatësi :-65.93041
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Puerta de La Paya, Salta është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip A4417.

Të tjerët u kërkohet në
Puerta de La Paya, Salta,A4417 ©2014 kodin postar Query