Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëLa PampaSan Miguel: L8212
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

San Miguel, La Pampa: L8212

L8212

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :San Miguel, La Pampa
Qytet :San Miguel
Rajon 1 :La Pampa
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :L8212

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-L
gjerësi :-38.15000
gjatësi :-64.65000
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

San Miguel, La Pampa është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip L8212.

Të tjerët u kërkohet në
 • L8212 San+Miguel,+La+Pampa
 • 61630 Oponguio,+61630,+Erongarícuaro,+Michoacán+de+Ocampo
 • 86400 Parit+Haji+Hamid,+86400,+Parit+Raja,+Johor
 • 3425 Oeschberg,+Koppigen,+Emmental,+Bern/Berne/Berna
 • GL16+7JL GL16+7JL,+Coalway,+Coleford,+Coleford+East,+Forest+of+Dean,+Gloucestershire,+England
 • 121-759 121-759,+Sangam-dong/상암동,+Mapo-gu/마포구,+Seoul/서울
 • 34968 Agua+Zarca,+34968,+Pueblo+Nuevo,+Durango
 • 396+01 Ježov,+396+01,+Humpolec,+Pelhřimov,+Vysočina
 • 9312+TC 9312+TC,+Nietap,+Noordenveld,+Drenthe
 • E1G+5L6 E1G+5L6,+Moncton,+Moncton,+Westmorland,+New+Brunswick+/+Nouveau-Brunswick
 • E3B+0A8 E3B+0A8,+Waasis,+Lincoln,+Sunbury,+New+Brunswick+/+Nouveau-Brunswick
 • 225-874 225-874,+Gonggeun-myeon/공근면,+Hoengseong-gun/횡성군,+Gangwon-do/강원
 • 411042 Ranjane,+411042,+Haveli,+Pune,+Pune,+Maharashtra
 • GL7+4RD GL7+4RD,+Fairford,+Fairford,+Cotswold,+Gloucestershire,+England
 • None Abba+Centre,+Abba,+Abba,+Nana+Mambéré,+Région+de+l'Equateur
 • 20322 San+Vicente,+20322,+Aguascalientes,+Aguascalientes
 • 735202 Kalabari+Bagan,+735202,+Nagrakata,+Jalpaiguri,+Jalpaiguri,+West+Bengal
 • 77100 Kampong+Masjid+Baru,+77100,+Asahan,+Melaka
 • 9402+VC 9402+VC,+Assen,+Assen,+Drenthe
 • 29140 Hermanas+Carmelitas,+29140,+Málaga,+Andalucía
San Miguel, La Pampa,L8212 ©2014 kodin postar Query