Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëFormosaColonia Alfonso: P3613
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Colonia Alfonso, Formosa: P3613

P3613

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Colonia Alfonso, Formosa
Qytet :Colonia Alfonso
Rajon 1 :Formosa
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :P3613

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-P
gjerësi :-25.13078
gjatësi :-58.21867
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Colonia Alfonso, Formosa është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip P3613.

Të tjerët u kërkohet në
Colonia Alfonso, Formosa,P3613 ©2014 kodin postar Query