Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëCorrientes2 de Julio: W3344
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

2 de Julio, Corrientes: W3344

W3344

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :2 de Julio, Corrientes
Qytet :2 de Julio
Rajon 1 :Corrientes
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :W3344

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-W
gjerësi :-27.46668
gjatësi :-58.83430
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

2 de Julio, Corrientes është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip W3344.

Të tjerët u kërkohet në
2 de Julio, Corrientes,W3344 ©2014 kodin postar Query