Argjentinëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Abra, Corrientes: W3414

W3414

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Abra, Corrientes
Qytet :Abra
Rajon 1 :Corrientes
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :W3414

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-W
gjerësi :-27.33973
gjatësi :-57.82201
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Abra, Corrientes është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip W3414.

Të tjerët u kërkohet në
Abra, Corrientes,W3414 ©2014 kodin postar Query