Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëCórdobaVilla Dolores: X5870
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Villa Dolores, Córdoba: X5870

X5870

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Villa Dolores, Córdoba
Qytet :Villa Dolores
Rajon 1 :Córdoba
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :X5870

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-X
gjerësi :-31.95000
gjatësi :-65.20000
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Villa Dolores, Córdoba është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip X5870.

Të tjerët u kërkohet në
 • X5870 Villa+Dolores,+Córdoba
 • 4384+LM 4384+LM,+Vlissingen,+Vlissingen,+Zeeland
 • 4942 Am+Schack,+Hautcharage/Uewerkäerjeng,+Bascharage/Nidderkäerjeng,+Capellen/Kapellen,+Luxembourg/Lëtzebuerg
 • 5452 Sankt+Johann+im+Pongau,+Salzburg
 • 00000 Nang+Buo,+00000,+Nang+Khi+Loek,+Kaoh+Nheaek,+Mondol+Kiri
 • 488744 Jalan+Pari+Burong,+105,+Picardy+Garden,+Singapore,+Pari+Burong,+Singapore+Expo,+Old+Bedok+Road,+Changi+South,+East
 • 02131 Boston,+Suffolk,+Massachusetts
 • 1920046 Myojincho/明神町,+Hachioji-shi/八王子市,+Tokyo/東京都,+Kanto/関東地方
 • 61200 תל+אביב+-+יפו/Tel+Aviv+-+Jaffa,+תל+אביב+-+יפו/Tel+Aviv+-+Jaffa,+מחוז+תל+אביב/Tel+Aviv
 • 544+01 Bílá+Třemešná,+544+01,+Dvůr+Králové+nad+Labem,+Trutnov,+Královéhradecký+kraj
 • 420000 Giao+Hải,+420000,+Giao+Thủy,+Nam+Định,+Đồng+Bằng+Sông+Hồng
 • None Cambrai,+Chirumhanzu,+Midlands
 • 1625+EM 1625+EM,+Hoorn,+Hoorn,+Noord-Holland
 • 532807 Dongping+Township/东平乡等,+Tiandeng+County/天等县,+Guangxi/广西
 • 727385 727385,+Moldoviţa,+Moldoviţa,+Suceava,+Nord-Est
 • 85025 Foggiano,+85025,+Melfi,+Potenza,+Basilicata
 • None Rasht,+Gilan
 • 72952 Rudy,+Crawford,+Arkansas
 • None Kivoga,+Kirambi,+Itaba,+Gitega
 • 20207 San+Isidro,+San+Ramon,+Alajuela
Villa Dolores, Córdoba,X5870 ©2014 kodin postar Query