Argjentinëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

25 de Mayo, Santiago del Estero: G4231

G4231

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :25 de Mayo, Santiago del Estero
Qytet :25 de Mayo
Rajon 1 :Santiago del Estero
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :G4231

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-G
gjerësi :-27.49122
gjatësi :-64.86704
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

25 de Mayo, Santiago del Estero është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip G4231.

Të tjerët u kërkohet në
25 de Mayo, Santiago del Estero,G4231 ©2014 kodin postar Query