Argjentinëkodin postar Query
ArgjentinëSanta FeGobernador Crespo: S3044
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Gobernador Crespo, Santa Fe: S3044

S3044

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Gobernador Crespo, Santa Fe
Qytet :Gobernador Crespo
Rajon 1 :Santa Fe
Vend :Argjentinë(AR)
Kodi Postar :S3044

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :AR-S
gjerësi :-30.36670
gjatësi :-60.39982
Zona Koha :America/Argentina/Buenos_Aires
Koha Koordinuar Universal :UTC-3
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Gobernador Crespo, Santa Fe është e vendosur në Argjentinë.Kodi i saj është zip S3044.

Të tjerët u kërkohet në
Gobernador Crespo, Santa Fe,S3044 ©2014 kodin postar Query